فروش کارتخوان سیار | 09337545255 | حامی الکترونیک سینا

فروش انواع کارتخوان سیار و بیسیم با قابلیت سوییچ بر روی همه حسابهای بانکی عضو شتاب

انتخاب کنید

پرداخت کنید

لذت ببرید

کارتخوان سیار

فروش انواع کارتخوان سیار

امروزه با رشد روز افزون تکنولوژی در زندگی مردم ، امور بانکی نیز دستخوش تغییرات شده اند به صورتی که پول کاغذی بیشتر جای خود را به سیستم الکترونیکی داده. حال با توجه به این امر کارتخوان های بانکی بصورت گسترده در بین کسب و کارهای کوچک و بزرگ و هر آنچه که مستلزم پرداخت است رشد چشم گیری داشته است.همین امر باعث ورود انواع کارتخوان با کارایی های متفاوت به کشور شد که از مهمترین آنها کارتخوان های سیار است و به خاطر کاربرد خاص آنها طرفداران بیشماری نیز در بین صاحبان کسب و کارها داشته است.

توضیحات بیشتر ...
کارتخوان سیار
کارتخوان بیسیم

کارتخوان بیسیم

هر آنچه که باید در مورد کارتخوان بیسیم بدانید

اینکه باید بپذیریم کارتخوان بانکی تاثیر بسزایی در سیستم بانک داری کشور ایفا کرده شکی نیست،حال این سوال پیش خواهد آمد که کارتخوان های بیسیم خود به تنهایی چه تاثیر بر روند کسب و کارهای خرد و کلان دارند.

بگذار شروع بحث را اینگونه آغاز کنیم که آیا در این چند سال اخیردیگر مثل گذشته پول نقد همراه خود حمل می کنید یا خیر؟ خب مسلماً جواب خیر است چون داشتن پول نقد چه در کیف دستیتان باشد چه در جیب شلوارتان و چه در کیف پولتان نسبت به گذشته معایبی دارید که همه به آن واقفیم. از جمله این معایت احتمال گم شدن و حتی دزده شدن در اماکن شلوغ و البته تخمین دقیقی از این که چه میزان خرج کرده ایم را نیز شامل می شود.

توضیحات بیشتر ...

اخذ نمایندگی کارتخوان بیسیم

اگر خواهان درآمد خوب هستید با ما در تماس باشید

نمایندگی کارتخوان سیار : شرکت حامی الکترونیک سینا در نظر دارد جهت ارائه خدمات بهتر به هم میهنان گرامی با دوستانی که جهت فروش کارتخوان بیسیم (سیار) مایل به همکاری باشند دعوت به عمل آورد . لذا دوستانی که شرایط فروش کارتخوان بیسیم در شهر و استان خود را دارند می توانند با تماس با شماره تلفن 09337545255 و یا از طریق تلگرام جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرند.

توضیحات بیشتر ...
اخذ نمایندگی کارتخوان بیسیم

مدارک مورد نیاز

روند کار اینگونه است که پذیرنده با تکمیل مدارک خود و ارسال آن به شرکت حامی الکترونیک سینا چه به صورت حضوری و چه از طریق تلگرام نسبت به ثبت نام خود اقدام کرده و بعد از تاییده مدارک از طرف شاپرک سوییچ بر روی دستگاه مورد نظر پذیرنده تخصیص خورده و زمان تحویل دستگاه مبلغ خرید دستگاه پرداخت خواهد شد

کاهش رتبه الکسا

مشخصات دستگاها

دستگاهای کارت خوان سیار را با هم مقایسه کرده و از میان آنها بسته به شرایط و نحوه کارکرد و نوع ان بهترین را برای خود انتخاب کنید.پوزهای سیار شرکت حامی الکترونیک سینا با دارا بودن گارانتی و خدمات پس ار فروش انتخاب خوبی برای همه نوع کسب و کار کوچک و بزرگ است.