نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان‌سیار

نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان سیار

نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان‌سیار

نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان‌سیار ؛ اگر بشما بگویند که شغلی پردرآمد سراغ دارند که نیاز به سرمایه کمی‌دارد و زمان زیادی نیز از شما تلف نمی‌کند ناخوداگاه به فکر شرکتهای هرمی‌و شبه کلاهبرداری می‌افتید. اما واقعا همچین شغلی وجود دارد و آن فروش کارتخوان‌سیار است.

فروش کارتخوان‌سیار یکی از پردرآمدترین و کم دردسرترین شغلهای موجود در کشور است و نیاز به تخصص خواصی ندارد. از این سو خیلیها در پی کسب اطلاعات بیشاتر در این زمینه هستند. شرکت حامی‌الکترونیک سینا با کادری مجرب و تیم پشتیبانی قوی از دوستانی که در این زمینه مایل به همکاری باشند دعوت بعمل می‌آورد.

روند کار بسیار سادست و شما نیازمند تخصص خواص و سرمایه بالایی نمی‌باشید و با داشتن حداقل ۲ میلیون تونمان می‌تواند درآمد خوبی حتی در ماه اول کار خود داشته باشید.

درآمد این کار بقدری بالاست که خیلی از اصناف دیگر در کنار شغل اصلی خود فروش کارتخوان‌سیار را نیز در دستور کار خود دارند. چه بسیار دوست و آشنای خود را دیده اید که از این راه امرار معاش می‌کنند و در کنار شغل اصلی خود این کار را نیز انجام می‌دهند.

نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان‌سیار

اما این کار نیز همانند دیگر کارها نیاز به کمی‌تحقیق دارد که مهمترین آن تخصیص دستگاهای سالم و با گارانتی و سریع سوییچ کردن آن برای پذیرنده است. از پشتیبانی دستگاهای کارتخوان‌سیار نیز نباید غافل شد

اخذ نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان‌سیار در شرکت حامی‌الکترونیک سینا

شرکت حامی‌الکترونیک سینا توزیع کننده انواع کارتخوان‌های ثابت و سیار بانکی با کادری مجرب و کارشناسان فروش متخصص ، با تجربه ای ۱۵ ساله جهت ارائه خدمات خود در دیگر نقاط کشور دعوت به همکاری می‌نماید.

این همکاری شامل فروش کارتخوان‌بیسیم و سیار و همچنین بازاریابی انواع کارتخوان‌ثابت بانکی می‌باشد.

اولویت ما راحتی کار سرعت بخشیدن به روند فروش است و ما بر اساس همین اولویت شرایط همکاری را به حداقل رسانده و با ساده ترین شکل ممکن مایل به همکاری با دوستان و دیگر همکاران این حوزه هستیم.

شرایط اخذ نمایندگی کارتخوان‌سیار :

دوستانی که تمایل به همکاری با ما را دارند و در این باراز تجربه کافی را دارند می‌توانند جهت اطلاعات بیشتر و اطلاع از شرایط فروش کارتخوان به ما تماس گرفته و یا رزومه خود را به ایمل شرکت ارسال نمایند تا در اولین فرصت با ایشان تماس گرفته شود.

جهت اطلاع از قیمت برای همکار بر روی لینک زیر کلیک کنید و یا می‌توانید در ساعات اداری با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

بازدیدها: 1043