خرید کارت خوان سیار

خرید کارت خوان سیار

خرید کارت خوان سیار یا دریافت کارتخوان امانی؟

خرید کارت خوان سیار امروزه راهی برای داشتن یک کارتخوان است. از دیر باز کارتخوان توسط بانکها به صورت امانی داده میشد اما امروزه پذیرنده می تواند کارتخوان خود را خریداری کند.

محاصن خرید کارت خوان سیار

از جمله محاصن خرید کارتخوان سیار می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • بدون نیاز به مدارک زیاد از جمله جواز کسب :

برای خرید کارتخوان سیار نیاز نیست مدارک پیچیده بانکی را ارائه دهید از جمله جواز کسب. دلیل آن هم عدم نیاز شاپرک به جواز کسب است و با تکمیل فرم استشهاد یا یک اجاره نامه نیز می توان کارتخوان خود را خریداری کنید.

  • بدون نگرانی از تعداد تراکنش :

چون دستگاه تملیکیست و خریداری شده و صاحب آن شخص پذیرنده است در نتیجه هیچگونه تعهدی نسبت به تراکنش برای بانک ندارد و می تواند هر زمان که نیاز بود از دستگاه کارتخوان سیار خود استفاده کند.

  • مدلهای متنوع :

دستگاه های کارتخوان سیار مدلهای متنوعی نسبت به دستگاه های امانی بانک ها دارند و با خرید کارت خوان سیار می توانید مدلهای متنوعی را انتخاب کنید بسته به نوع نیاز شما.

  • ثبت سفارش سریع :

با ارسال مدارک به شرکت پایاپوز و ثبت درخواست طی ۲ تا ۳ روز کاری شما صاحب یک دستگاه کارتخوان سیار خواهید شد اما این در صورتیست که در سیستم کارتخوان سیار امانی این روند ممکن است بین ۲ تا ۳ ماه بطول بینجامد.

خرید کارتخوان سیار از جمله راه های سریع جهت داشتن کارتخوان سیار و شروع و ادامه کسب کار شماست.

برای خرید کارتخوان سیار از شرکت پایا پوز کافیست با همکاران ما تماس گرفته تا نسبت به تکمیل مدارک و ثبت اطلاعات شما در سامانه شاپرک اقدام کرده تا هر چه سریعتر شما صاحب یه کارتخوان سیار با قیمت عالی و البته تنوع محصولات بالا شوید

با ما در تماس باشید.

بازدیدها: 50

دیدگاه‌ها ۰

*
*

تماس با کارشناس فروش