دستگاه کارت خوان سیار

دستگاه کارت خوان سیار

دستگاه کارت خوان سیار

دستگاه کارت خوان سیار یک وسیله کاربردی میباشد که مورد نیاز هر پذیرنده است و بسته به نوع سیستم کاری شما می تواند مدل های متفاوتی نیز داشته باشد.امّا این سوال برای خیلی از از پذیرنده ها و یا مشتریان به وجود می‌آید که چرا خیلی از پذیرنده ها دنبال یک دستگاه کارتخوان سیار می‌باشند؟
اولین جواب که به ذهنمان می آید در نام و پسوند این گونه دستگاه ها نهفته است و آن سیار بودن این دستگاه هاست است که بسیار بوده که شما به عنوان یک مشتری غذایی سفارش داده اید یا یک سفارش اینترنتی انجام داده اید و ترجیح دادیی در محل این پول پرداخت شود اولین چیزی که یک پذیرنده به آن نیاز دارد یک دستگاه کارت خوان سیار است که بتواند توستان تراکنش مورد نظر خود را انجام دهد.
حال این دستگاه کارت خوان سیار می‌تواند کوچک، بزرگ، لمسی و غیر لمسی و با هر شکل و شمایلی باشد اما چیزی که در بین همه دستگاه های کارت خوان سیار مشترک است نبود اتصال به کابل تلفن و استفاده نکردن از کابل برق به صورت مستقیم است و به جای آن می‌تواند با اتصال به سیم کارت و یا شبکه وایرلس وای فای به شبکه بانکی متصل شود و نیروی مورد نیاز خود را به جای برق مستقیم از باتری دریافت کند.
دستگاه کارت خوان سیار

محاصن دستگاه کارتخوان سیار

چیزی که عمدتاً در بین این دستگاه های کارت خوان رایج است این است که بر خلاف دستگاه های کارتخوان ثابت پورت های زیادی جهت اتصال ندارند و تنها از یک شیار سیم کارت که بسته به نوع دستگاه می تواند بین یک یا چند شیار باشد و یک ورودی برق جهت شارژ باتری استفاده می کند.
برای داشتن دستگاه کارتخوان چه شرایطی مورد نیاز است؟
دستگاه کارت خوان سیار را می توان به دو صورت تهیه کرد یا از شبکه بانکی و شعب بانک به صورت امانت گرفت که بسته به شرایط آنها می‌تواند شکل پیچیده به خود بگیرد و بسیار دشوار باشد و مهمتر از همه زمان زیادی ببرد.
اما راه ساده تری نیز وجود دارد و آن نیز تماس با همکاران ما جهت تهیه و خرید یک دستگاه کارتخوان سیار است روند به این گونه است است که شما وارد فروشگاه ما می شوید یکی از دستگاه های ما را انتخاب میکنید و پس از آن با تماس با همکاران ما نسبت به تکمیل مدارک ای که جهت اتصال دستگاه به سیستم بانکی مورد نیاز است اقدام می کنید همکاران ما مدارک شما را به سیستم شاپرک ارسال نموده و پس از تایید مدارک با شما جهت تحویل دستگاه تماس میگیرند تمام این روند بین ۳ تا ۵ روز کاری متغیر است

بازدیدها: 36

دیدگاه‌ها ۰

*
*

تماس با کارشناس فروش