کارتخوان بیسیم چیست؟

کارتخوان بیسیم

کارتخوان بیسیم چیست؟

کارتخوان بیسیم چیست؟ این سؤالی است که اکثر پذیرندگان از خود می‌پرسند کارتخوان بیسیم چیست به چه کاری می‌آید و چگونه ما می‌توانیم یک کارتخوان بیسیم برای کسب‌وکار خود تهیه کنیم؟

کارتخوان بیسیم کارت خوان فروشگاه است که به‌وسیله باتری و سیم‌کارت به شبکه بانکی متصل شده و توسط آن می‌توانید تراکنشات بانکی خود را انجام دهید.

کارتخوان بیسیم هیچ‌گونه تفاوتی با کارتخوان ثابت ندارد تنها تفاوتش این است که به‌جای متصل شدن به برق مستقیم برای تأمین نیروی دستگاه، شما از باتری دستگاه استفاده می‌کنید و به‌جای اتصال به خط تلفن برای اتصال کارت خوان به سیستم بانکی شما از سیم‌کارت استفاده می‌کنید برای همین است این که به این‌گونه دستگاه‌های کارت خوان، کارتخوان بیسیم گفته می‌شود

کاربرد کارتخوان های بیسیم کجاست؟

مهم‌ترین کاربرد دستگاه‌های کارت خوان بیسیم در جاهایی است که خط تلفن و یا برق مستقیم پیدا نمی‌شود پذیرنده نیاز دارد که کارت خوان را در محل‌های متفاوت جابه‌جا کرده و این چگونه تراکنشات خود را انجام دهد.

از جمله استفاده‌های مستمر کارت خوان های بیسیم برای اشخاصی است که شغل آنها سیار بوده و در یک جا ثابت نیستند مانند کترینگ‌ها و رستوران‌ها که نیاز دارند غذا را به دست مشتری برسانند و باید برای دریافت مبلغ پول خود نیازمند ارائه کارت خوان هستند. در نتیجه به‌وسیله کارتخوان بیسیم که به دست کارمند خود می‌دهند می‌توانند تراکنش را درب منزل و در محل انجام دهند.

از دیگر شغل‌های مهم برای دریافت دستگاه‌های کارت خوان بیسیم، فروشندگان سیار و دست فروش‌ها هستند. این‌گونه فروشندگان برای آنکه در محل‌های متفاوتی وسایل خود را به فروش می‌رسانند در نتیجه نمی‌توانند از یک دستگاه کارت خوان ثابت استفاده کنند برای همین این نیازمند یک دستگاه کارت خوان بی سیم هستند.

اگر ما یک دستگاه کارت خوان بی سیم بخواهیم چگونه باید آن را تهیه کنیم؟

برای تهیه دستگاه کارتخوان بیسیم دوراه وجود دارد راه اول آن است که شما به بانک مربوطه و موردنظر خود مراجعه کنید و برای دریافت دستگاه کارتخوان بیسیم درخواست نمایید. بانک موردنظر درخواست شما را ثبت کرده و شما را در صف دریافت کارتخوان بیسیم قرار می‌دهند این صف بسته به میزان متقاضیان می‌توانند بلندمدت یا کوتاه‌مدت باشد.

پس از تأیید مدارک شما توسط بانک، شعبه موردنظر مبلغی به‌عنوان رهن یا ودیعه در حساب شما بلوکه می‌کند و دستگاه کارتخوان بیسیم را به‌صورت امانی در اختیار شما قرار می‌دهد و شما موظف هستید تراکنشات بالایی برای این کار داشته باشید این تراکنش‌ها بسته به نوع بانک میانگین بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ تراکنش در ماه می‌باشند درصورتی‌که میزان تراکنش‌های شما پایین‌تر از حد مجاز باشد بانک دستگاه را از شما پس گرفته و دستگاه کارتخوان بیسیم موردنظر را به متقاضی دیگری که در انتظار دریافت کارتخوان بیسیم است می‌دهد.

راه دوم که از دیدگاه ما راه سریع‌تر و بهتری است این است که شما می‌توانید به شرکت پایا پوز مراجعه کرده و دستگاه موردنظر خود را خریداری نمایید دستگاه کارتخوان خریداری شده هیچ تفاوتی با ساختار بانکی ندارد و شما باید مدارک خود را به کارشناسان شرکت پایا پوز ارائه دهید و پس از بررسی، مدارک شما به شاپرک ارسال می‌شود و پس از تأیید مدارک توسط شاپرک، با شما تماس گرفته شده برای دریافت و خرید تملیکی دستگاه کارتخوان به شرکت مراجعه می‌کنید این روند چیزی حدود ۲ تا ۳ روز کاری زمان در پی خواهد داشت که بسته به میزان زمان یک تا دو ماهی که بانک شما را در صف انتظار قرار می‌دهد زمان ناچیز است.

یکی دیگر از محاسن خرید دستگاه کارتخوان بیسیم از شرکت پایا پوز این است که شما هیچ‌گونه تعهدی نسبت به تراکنشات مالی خود ندارید و بسته به نیاز خود می‌توانید تراکنشات کمی نسبت به سیستم بانکی داشته باشیم و دلیل این امر این است که شما دستگاه کارتخوان را به‌صورت تملیکی در اختیار دارید و صاحب تمام‌وکمال دستگاه خود شما هستید نه شرکت پایا پوز نه سیستم بانکی و نه هیچ شخص دیگری و بسته به نیاز خود می‌توانید تراکنش مالی داشته باشید.

برای خرید دستگاه بیسیم از شرکت پایا پز چه‌کار باید انجام داد؟

برای خرید دستگاه بیسیم از شرکت پایا پوز شما با کارشناسان ما تماس گرفته و بعد از راهنمایی که توسط کارشناسان فروش ما برای خرید دستگاه به شما ارائه می‌شود دستگاه موردنظر خود را انتخاب نموده و بعد از انتخاب دستگاه کارتخوان بیسیم خود مدارک موردنظر را برای ما از طریق واتساپ ارسال نمایید و یا می‌توانید به‌صورت حضوری مدارک موردنظر خود را به دست ما برسانید.

بعد از دریافت مدارک توسط کارشناسان ما، مدارک شما برای تأیید به شاپرک ارسال می‌شود. تأییدیه شاپرک اصولاً بین ۲ تا ۳ روز کاری زمان می‌برد پس از تأیید، کارشناسان ما برای دریافت کارت خوان بیسیم خود با شما تماس خواهند گرفت.

شما نیز بسته به نوع نیاز خود می‌توانید از مدل‌های متنوع کارت خوان بیسیم شرکت پایا استفاده کنید.

 

 

 

 

 

بازدیدها: 202

دیدگاه‌ها ۰

*
*

تماس با کارشناس فروش support
به پشتیبانی نیاز دارید؟
درخواست پشتیبانی
Please Wait
Please Wait